PRACOWNICY CYWILNI POLICJI

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

ewa_s78
Obserwator

PRACOWNICY CYWILNI POLICJI

Postautor: ewa_s78 » niedziela 13 gru 2009, 22:38

WITAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW CYWILNYCH POLICJI ;))) BARDZO ZAPRASZAM NA FORUM www.pcp.phorum.pl/index.php. JEST TO STRONKA TYLKO DLA NAS, ALE DOPIERO SIĘ ROZKRĘCA. POZDRAWIAM ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Re: PRACOWNICY CYWILNI POLICJI

Postautor: wjawor » niedziela 13 gru 2009, 22:57

ewa_s78 pisze:WITAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW CYWILNYCH POLICJI ;))) BARDZO ZAPRASZAM NA FORUM www.pcp.phorum.pl/index.php. JEST TO STRONKA TYLKO DLA NAS, ALE DOPIERO SIĘ ROZKRĘCA. POZDRAWIAM ;) ;) ;)

mam nadzieję, że tam znajdzie się również miejsce (a może już jest) na link do tego forum :-D
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

marjory
Gaduła

Postautor: marjory » poniedziałek 14 gru 2009, 15:01

mi jest szkoda, że na tym forum jest tak mało pracowników cywilnych policji bo o wielu rzeczach można by porozmawiać... :)
m.

Awatar użytkownika
dziadek
Moderator
Moderator

Postautor: dziadek » poniedziałek 14 gru 2009, 15:48

marjory pisze:mi jest szkoda, że na tym forum jest tak mało pracowników cywilnych policji
na tym czy natym
ewa_s78 pisze:WITAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW CYWILNYCH POLICJI )) BARDZO ZAPRASZAM NA FORUM www.pcp.phorum.pl/index.php. JEST TO STRONKA TYLKO DLA NAS, ALE DOPIERO SIĘ ROZKRĘCA. POZDRAWIAM
Administrator jest dla userów a nie oni dla niego aby miał kogo ........

marjory
Gaduła

Postautor: marjory » poniedziałek 14 gru 2009, 16:45

na NASZYM tutejszym :)
m.

ewa_s78
Obserwator

Postautor: ewa_s78 » poniedziałek 14 gru 2009, 22:35

Właśnie mogło by nas być więcej. Może być tutaj, dla mnie to bez różnicy, oby tylko ktoś się odezwał z pracowników policji. Przecież nie jest nas tak mało.

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » poniedziałek 14 gru 2009, 23:03

trzeba szturchać na korytarzach, podawać linka, dzwonić do znajomych, przyjaciół...

jeśli macie jakąś oficjalną (nie tajną) bazę maili do komend dajcie znać na priv
rozpuścimy "wici" i zaproszenia na nasze forum :lol:
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

marjory
Gaduła

Postautor: marjory » wtorek 15 gru 2009, 00:42

Hmmm... z czytanych postów wynika że w skarbówkach macie dostęp do internetu, łatwiej zajrzeć na forum, sprawdzić pocztę itd. W komendach mamy intranet (w większości komputerów) wykluczający możliwość podłączania internetu ze względów bezpieczeństwa. Myślę że jest to jeden z czynników. Poza tym - opowiadałam o tym forum, ludzie tłumaczą się brakiem czasu albo po prostu czymkolwiek. Zarejestrowała się tutaj jedna moja koleżanka i tyle. Brak chęci? nie mam pojęcia. Podobnie jest ze stroną związkową, gdzie ludzie nawet nie chcą się zarejestrować, nie mówiąc o tworzeniu tej strony... Na pewno możliwość korzystania z internetu w pracy miałaby na to wszystko wpływ, ale ponieważ sama korzystam w zdecydowanej większości w domu wiem że to nie jest jedyna przyczyna. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. A służbowe maile są niestety typowo intranetowe, więc z zewnątrz nie ma nawet jak ludziom takich zaproszeń powysyłać.
m.

marjory
Gaduła

Postautor: marjory » wtorek 15 gru 2009, 00:45

ewa_s78 pisze:Właśnie mogło by nas być więcej. Może być tutaj, dla mnie to bez różnicy, oby tylko ktoś się odezwał z pracowników policji. Przecież nie jest nas tak mało.

A na Dolnym Śląsku rzeczywiście sporo cywili pracuje, znam kilka osób nawet, pomimo że to tak daleko...
m.

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » niedziela 02 maja 2010, 08:25

ciekawy (historyczny z 2007 r., ale chyba nadal bardzo aktualny) głos w dyskusji na temat cywili w policji trafiłem na stronce Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ Solidarność :shock:

"Cywilny" też człowiek

marjory
Gaduła

Postautor: marjory » poniedziałek 03 maja 2010, 22:08

ten tekst napisała była przewodnicząca naszego związku... ja się odniosę ale o innej porze bo teraz to już myślę o spaniu troszkę ;)
m.

Awatar użytkownika
elsinore
VIP
VIP

Postautor: elsinore » piątek 14 maja 2010, 10:09

wjawor pisze:ciekawy (historyczny z 2007 r., ale chyba nadal bardzo aktualny) głos w dyskusji na temat cywili w policji trafiłem na stronce Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ Solidarność :shock:

"Cywilny" też człowiek
marjory pisze:ten tekst napisała była przewodnicząca naszego związku... ja się odniosę ale o innej porze bo teraz to już myślę o spaniu troszkę ;)

Pobudka Marjory :!:
Czas na odniesienie :lol:

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » piątek 14 maja 2010, 18:11

elsinore pisze:
wjawor pisze:ciekawy (historyczny z 2007 r., ale chyba nadal bardzo aktualny) głos w dyskusji na temat cywili w policji trafiłem na stronce Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ Solidarność :shock:

"Cywilny" też człowiek
marjory pisze:ten tekst napisała była przewodnicząca naszego związku... ja się odniosę ale o innej porze bo teraz to już myślę o spaniu troszkę ;)

Pobudka Marjory :!:
Czas na odniesienie :lol:

chyba zapadła w sen zimowy zmylona panującą wokół aurą :P

marjory
Gaduła

Postautor: marjory » piątek 14 maja 2010, 20:27

Hej! Sumienie mnie dręczy bo powiedziałam że się odniosę do tego tekstu. Chciałam napisać coś optymistycznego. Nie mogę, zła jestem! Mamy w pracy remont, przenoszenie z pokoju do pokoju, mnóstwo zamieszania w związku z tym. Koleżankę przenoszą do innego pokoju. Zarabia 1150 netto i najlepiej aby sama kupiła sobie farbę - konserwator ściany pomaluje, podłoga goła, wykładziny nie ma - dobrze żeby sobie kupiła. Przed przeniesieniem trzeba zrobić archiwizację - nie ma teczek na akta. Nic nie ma. Nie mówiąc o pieniądzach na podwyżki.
A co się poprawiło w doli cywila po modernizacji? Obiektywnie trzeba przyznać że mnożniki drgnęły do góry, delikatnie ale jednak. Zaczyna to przypominać normalniejsze wynagrodzenie, choć aby porównywać się do innych urzędów brakuje nam wiele. Modernizacja wystartowała bardzo fajnie, jej koniec (szczególnie jeśli chodzi o sprawy płacowo - kadrowe) przypadł niestety w kryzysie i zakończenie nie było już takie świetne. Nie wiem jak jest w innych komendach, u mnie pracownicy odczuwają co się dzieje i to nie motywuje niestety, nie nastraja optymistycznie. Jest biednie. Szczerze - jest mi przykro czytając posty innych "forumowiczów" z grupy Policja, wszędzie jest podobnie, pracownicy czują się niedowartościowani i niestety nadal czują się tą gorszą grupą.
Nie lubię narzekać a ponarzekałam. Wybaczcie.
m.

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » sobota 15 maja 2010, 05:19

w tym tempie "drgania" w warunkach zatrudnienia i płacy u Was, to emerytury nie dożyjecie :-(

toż to wyzysk pracownika w najgorszym wydaniu :evil:

Wróć do „Związki Zawodowe w SC ”