Prowizja - projekt rozporządzenia

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

Awatar użytkownika
zielonka
Super Gaduła

Postautor: zielonka » poniedziałek 11 maja 2015, 22:19

zzpea pisze: po czasie przekonasz się do Nas, i stwierdzisz, że reprezentujemy wszystkich pracowników

A P E L
do członków OMZZPEA, sympatyków
oraz pracowników egzekucji administracyjnej
Koleżanki i Koledzy!
Struktury skarbowości w kraju ulegają stale przemianom. Najlepszym tego przykładem jest proces konsolidacji. Przed nami okres zmian, który dotkyka również pracowników komórek egzekucyjnych. Mamy szansę wpływać na te zmiany poprzez udział w konsultacjach i dyskusjach dotyczących kierunków rozwoju struktur organizacyjnych egzekucji, budowy założeń nowego systemu informatycznego, zmian przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym i wielu innych powiązanych z egzekucją procesów. Chcemy, aby praca przez nas wykonywana była należycie wynagradzana, oraz aby zapewniono nam właściwy komfort pracy i udostępniono nam narzędzia na miarę dzisiejszych wymagań prawnych i technicznych. Możemy to osiągnąć wspólnie poprzez Związek Zawodowy Pracowników Egzekucji, który jest związkiem reprezentatywnym o zasięgu ogólnopolskim i zajmuje się sprawami dotyczącymi wszystkich pracowników egzekucji. Jeżeli chcecie mieć wpływ na warunki w jakich będziecie wkrótce pracowali, jeżeli popieracie nasze dotychczasowe działania, zadeklarujcie swoje poparcie poprzez odważne i jawne wstąpienie do związku. W tym celu należy ze strony www.egzekucja.org.pl pobrać deklarację związkową, którą po wypełnieniu należy przesłać na adres OMZZPEA ul. Bracka 8, 78-600 Wałcz. My dopełnimy już dalszych formalności. Los egzekucji leży w Waszych rękach, to od Was zależy czy chcecie, abyśmy bronili Waszych praw. Nie bądźcie sami przyłączcie się do organizacji, która chce Was godnie reprezentować.

(Pisownia oryginalna)

To chyba po Związku :-( " Koledzy" nagminnie się wypisują i wcale im się nie dziwię. Kłamstwo ma krótkie nogi Panie Przewodniczący i żadne „apele” tego nie zmienią.

zzpea
Bywalec

Re: Prowizja - projekt rozporządzenia

Postautor: zzpea » niedziela 01 paź 2017, 17:24

Kolego nie paliłeś głupa, a pisząc obrzydliwe post po prostu chyba zgłupiałeś.
Co powiesz jak całkowicie pozbędą prowizji pracowników egzekucji?
Kto ma jej bronić twoje głupawe działanie opluwające wszystkich, czy właśnie związek niezbyt lubiany przez ciebie ZZPEA.
Chciałbym wiedzieć co Ty w życiu zwojowałeś.
Jeśli chodzi o prowizję dla komorników to oczywiście chciałem by mieli i mają. Tego się na pewno nie wstydzę.
Ty natomiast chwaliłeś się tu i ówdzie ile masz prowizji ile kwoty na PIT, to masz na własne życzenie obcięli, to teraz winne jest ZZPEA.
Powiem Ci ZZPEA istnieje dobrze się rozwija i istnieć będzie dopóty, dopóki ktoś taki jak ty,po zmianie Przewodniczącego, go nie rozwali swym niezbyt przyjaznym postępowaniem. Nie wiem czy dalej jesteś członkiem korpusu KAS, ale życzę Ci wszystkiego najlepszego - powodzenia.

Awatar użytkownika
zielonka
Super Gaduła

Postautor: zielonka » wtorek 13 mar 2018, 11:33

Na dzień dzisiejszy, Gienek nadal nawołujesz by składać się po 10 zeta i zapisywać do związku. Nawołując tak nie znajdziesz chętnego by zagrał nawet za darmo w klipę z tobą. Jak poczytałem twe „osiągnięcia”, to wcale się nie dziwię, że nikt się nie zapisuje, dziwnym jest że jeszcze kilka osób pozostało.
MF ma cię głęboko w poważaniu, co zresztą sam potwierdzasz na stronie.
Na stronie, sam siebie chwalisz posługując jako administrator kilkoma nikami. Nie myśl że wszyscy są tacy głupi jak ty mądry. Patrząc z perspektywy lat, uważam, że jesteś pewnego rodzaju szkodnikiem, praktycznie gdzie się nie dotkniesz, tam popsujesz. Możliwości nie masz praktycznie żadnych, a przypisujesz sobie niestworzone moce.
Dziś w skarbowości pracują ludzie wykształceni, inteligentni, a ty ze swoim średnim ukończonym w czasach ciemnej komuny chcesz im wciskać „zagrożenia ze strony NATO”. Miałeś swój czas w pewnej epoce, ona minęła, nie wykorzystałeś go, i już nie wykorzystasz. Szkoła średnia z komuny, odpowiada starszakom w przedszkolu.

Zadbaj o zdrowie, nie dobijaj się.

Serdeczności.

zzpea
Bywalec

Postautor: zzpea » środa 04 kwie 2018, 14:45

Zielonka
Wolałbym, abyś to Ty pochwalił się tym co od siebie dałeś, dla poprawy warunków pracowników egzekucji.
Minęło tyle lat a Ty jak zionąłeś tak dalej zioniesz nienawiścią do mnie i członków ZZPEA.
Nie wiem skąd u Ciebie taka zadra. Budzisz się ze snu jak niedźwiedź i patrzysz kogo tu pożreć.
A jednak czytasz naszą stronę, jednak ciągnie wilka do lasu. Nie wiem tylko pod jaką ty ukrywałeś się nazwą, ale przypuszczam.
Z dniem, usunięcia Cię z naszej strony pojawiłeś się z powrotem tu.
A co do wykształcenia, obyś się nie zdziwił bowiem wiesz tylko to co chcesz i nie do końca dokładnie wiesz wszystko.
Jesteś chorym z nienawiści człowiekiem. Zanim coś napiszesz spójrz w lustro na siebie.
Odpowiedz sobie na pytanie kim ja właściwie jestem?

Awatar użytkownika
zielonka
Super Gaduła

Postautor: zielonka » czwartek 05 kwie 2018, 08:49

zzpea pisze:
Odpowiedz sobie na pytanie kim ja właściwie jestem?

Kim jesteś? Emerytem, byłym komornikiem skarbowym, który miał poważne problemy w pracy, przeciw któremu prowadzone było postępowanie dyscyplinarne. Człowiekiem, który żeruje na niewiedzy ludzi, podtrzymuje sztucznie upadły ZZ. Tworzysz fikcyjne konta na forum i pod różnymi nazwami wypisuje pochwały na swój temat. Usuwasz wpisy, a następnie postowiczów, którzy o tym próbują pisać na forum. Nie masz pojęcia na temat obowiązujących przepisów, wypisujesz bzdury na forum i wprowadzasz ludzi w błąd. Jeździsz za związkowe pieniądze na spotkania na których nikt się z tobą i twymi opiniami nie liczy i wcale się nie dziwię. Poczytaj co piszesz i w jakim stylu na forum, to wstyd by taki człowiek był przewodniczącym ZZ, niby reprezentującym interesy pracowników ludzi wykształconych zatrudnionych w KAS. Kto może poważnie traktować Związek, który reprezentuje osoba twego pokroju. W następnej wypowiedzi, by nie być gołosłownym przytoczę twe wypowiedzi z forum na którym się wypowiadasz.
To moja częściowa odpowiedź na twe pytanie, kim ty właściwie jesteś.

Wróć do „EGZEKUCJA ADMINISTRACYJNA ”