Filmy warte obejrzenia

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » piątek 07 lut 2014, 16:50

Film z serii, które wypada obejrzeć.

I raczej z tego powodu pójdę. Bo raczej niczym nie zaskoczy. Ani historią bohatera, która jest ogólnie znana, ani specyfiką działania służb specjalnych po obu stronach. Realia tamtych lat są mi też bliskie, więc i tu nie oczekuję nic nowego.

Mimo tego, po obejrzeniu zdecydowanej większości tegorocznych "nominowanych Oskarów", sądzę że Jack Strong wcale nie będzie gorszy.
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

agamaga
Obserwator

Postautor: agamaga » poniedziałek 07 wrz 2015, 07:48

ostatnio zachwycilam sie filmem Lot, naprawde mocny i daje do myslenia. Film powiazany z problemem alkoholizmu i narkotyków, polecam

Awatar użytkownika
Podlasiak
Obserwator

Re: Filmy warte obejrzenia

Postautor: Podlasiak » piątek 16 mar 2018, 17:05

Zdecydowanie Władca Pierścieni :)
Ale im więcej jesteśmy w stanie przebaczyć, tym do większej miłości jesteśmy zdolni.

Awatar użytkownika
zuziabm
Obserwator

Postautor: zuziabm » środa 21 mar 2018, 18:50

Ostatnio oglądałem film "Te ostatnie godziny". Jak na nisko budżetowca pozycja na prawdę rewelacyjna.
Nigdy nie próbuj chronić się przed deszczem idąc blisko budynku. Zawsze oberwiesz największymi kroplami, które spadają z dachu.

Awatar użytkownika
mpire
Obserwator

Postautor: mpire » wtorek 27 mar 2018, 15:42

Jako miłośnik horrorów obejrzałem ostatnio To (2017). Dla mnie jest to jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat.
Większość altruistów zawsze zdumiewa (i wzrusza) wielkoduszność, jaka ich spotyka ze strony innych ludzi.

piotrkaczmarek01
Obserwator

Postautor: piotrkaczmarek01 » środa 08 sie 2018, 12:42

Nie słyszałem o tym filmie, ale jeśli jest dobry to z chęcią obejrzę. Dawno już nie oglądałem żadnego filmu.

Wróć do „Rozrywka”