SZKOLENIA

dla bardziej i mniej doświadczonych analityków

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

SZKOLENIA

Postautor: aga764 » piątek 11 lut 2011, 18:52

Gdybyście wiedzieli, gdzie ewentualnie odbywałyby się szkolenia, które mogą być przydatne analitykom, dajcie info. Mówię tu o takich wewnątrzizbowych.
Zawsze można spróbować "przytulić się" do innej izby...
Zwłaszcza, jeśli te szkolenia są organizowane np. w ramach samopomocy...
A jeśli macie ofertę ministerialnego, też wrzućcie. Nie zawsze przecież oferty dostają najbardziej zainteresowani.

"Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany."

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » piątek 11 lut 2011, 19:04

to kiedy i gdzie robisz :?: :mrgreen:

w naszej IS ma być "burza mózgów" w poniedziałek o 11

na temat mierników kontroli - najlepsi będą uczyć co poprawić nienadążających za trendami :lol:
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

agnieszka24
Gaduła

Postautor: agnieszka24 » poniedziałek 14 lut 2011, 19:28

I jak po "burzy mózgów", może jakieś wskazówki?

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » poniedziałek 14 lut 2011, 19:46

agnieszka24 pisze:I jak po "burzy mózgów", może jakieś wskazówki?

och, za wysokie progi :lol:

jutro będę wiedział jak kierownik wróci, choć nie wiem czy zdąży przekazać bo krótko będziemy się widzieli
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

Awatar użytkownika
kesila
Gaduła

Postautor: kesila » czwartek 24 lut 2011, 21:05

Dzisiaj zgłosiłam zapotrzebowanie AP na parę praktycznych kursów informatycznych. Jestem ciekawa co z tego przejdzie. Mam cichą nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku. Jeśli nie to pozostaje samokształcenie no i jak ktoś tu na forum powiedział " wyważanie otwartych drzwi"... :beta:

Karizma
Gaduła

Postautor: Karizma » wtorek 19 kwie 2011, 20:50

Doszły mnie słuchy, że w Wielkopolsce są szanse na szkolenie z WHTAX-u :)
Niestety nie znam szczegółów...
Wiem, że nic nie wiem.

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » wtorek 19 kwie 2011, 20:53

Ciekawam, czy można się będzie "dokleić" z innego województwa?
Kiedyś byłam w Poznaniu na WHTAX, ale dawno.

"Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany."

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
kesila
Gaduła

Postautor: kesila » środa 20 kwie 2011, 16:24

Nasza Izba też już organizuje dużo ciekawych szkoleń.
Uważam jednak, że te najpotrzebniejsze "szlify" zdobyłam na naszym Forum i za to wielkie dzięki wszystkim, którzy tak aktywnie się udzielali przez te parę najtrudniejszych miesięcy naszej pracy w AP.
:)
Ostatnio zmieniony środa 20 kwie 2011, 16:40 przez kesila, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » piątek 20 maja 2011, 20:25

Szykuje się bardzo ciekawe szkolenie w Białobrzegach w dn. 9-10.06 (zakwaterowanie od 8.06), w dodatku - jak napisano w ofercie - finansowane ze środków MF. Szkolenie kierowane jest do pracowników komórek AP i KP (po dwie osoby z US) i dotyczy e-handlu. Zgłoszenia należy składać do 02.06.
Zamierzam wziąć w nim udział, bo od jakiegoś czasu czekałam na e-handel właśnie.
Gdyby ktoś był zainteresowany, mogę w poniedziałek podesłać skan oferty.
Wygląda bardzo obiecująco.

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
El Infiel
Zadomowiony

Postautor: El Infiel » piątek 20 maja 2011, 20:49

Biorąc pod uwagę "obfitość" szkoleń na ten temat w moim urzędzie to bardzo ciekawe. Ostatnio zdarzyło się być koleżance na szkoleniu na ten temat. Prowadził je chyba informatyk z Wrocławia. Poziom informatyczny szkolenia i tempo przerosło jej wiedzę z informatyki.

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » piątek 20 maja 2011, 20:56

No właśnie, z Wrocławia pan prowadzi.
Trzeba korzystać, zwłaszcza że wygląda, iż jedynymi kosztami w tych ciężkich dla urzędu czasach będą koszty podróży...
Ja tam się już zapaliłam do tematu i zachęcam innych.

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
El Infiel
Zadomowiony

Postautor: El Infiel » piątek 20 maja 2011, 21:22

Ja byłem tylko na szkoleniu [spotkaniu?] dla skarbówki i policji w naszej IS z szefem od bezpieczeństawa Spółki prowadzącej Allegro. Mam też płytę ze szkolenia we Wrocławiu - koleżanka parę lat temu była na szkoleniu w towarzystwie wiceNUSa. Za PiSowskiej władzy.
Ostatnio zmieniony piątek 20 maja 2011, 21:23 przez El Infiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
El Infiel
Zadomowiony

Postautor: El Infiel » sobota 21 maja 2011, 10:07

z Tryzubiakiem.

Awatar użytkownika
kesila
Gaduła

Postautor: kesila » sobota 21 maja 2011, 17:31

Słyszałam, że jednymi z lepszych szkoleń są te prowadzone z WHTAX-u.
Podobno szkolący w bardzo ciekawy sposób przekazują kompendium wiedzy a w tym r,ówniez na temat mierników. Ja również z niecierpliwością czekam na jedno z takich szkoleń. Może kiedyś... :)

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » sobota 21 maja 2011, 19:16

Dobrze słyszałaś - zresztą sama Was namawiam na nie od dłuższego czasu.

Terry Pratchett

Wróć do „ANALIZA I PLANOWANIE”