Beata

Możesz komuś pomóc!

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Beata

Postautor: aga764 » środa 12 sty 2011, 19:00

Beata od lat zajmuje się pomaganiem - ułatwianiem nam pracy. W każdym urzędzie skarbowym w kraju jest ktoś, kto z Jej pomocy i wiedzy korzystał.
Ja też korzystałam. Niejeden raz pomagała mi rozwiązywać problemy - zawsze jest cierpliwa, sympatyczna i miła - i dlatego właśnie nie mogłam obok tej prośby przejść obojętnie.
Wielu podatników nie korzysta z możliwości przekazania 1%.
Przekażcie tę prośbę znajomym. Jeśli możecie, wydrukujcie to i rozwieście w urzędach.
Dla Was to tylko kilka chwil, a Beacie może pomóc.
Proszę...
Załączniki
Beata.pdf
(101.17 KiB) Pobrany 709 razy

"Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany."

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » czwartek 13 sty 2011, 21:35

Poruszony tą wiadomością wczoraj wysłałem maile z linkiem do tego wątku do członków grupy "Skarbowcy", której jestem moderatorem, z apelem - prośbą:

Mam kolegę, z którym spotykam się przy okazji zjazdów klasowych, szkolnych; od wielu lat walczy z tą chorobą i chociaż powoli z nią przegrywa, zawsze jest pełen sił witalnych; cieszy się z każdego podarowanego dnia, miesiąca, roku...
ostatnio spotkaliśmy się w zeszłym roku na 65 leciu "Ogólniaka", tym razem poruszał się na wózku, ale nadal był razem z nami.

Jego walka trwa już wiele lat, dużo więcej niż "statystyczny wyrok", który kiedyś usłyszał, gdy rozpoznano u niego tę chorobę. A to że na kolejnych zjazdach zawsze jest wśród nas zawdzięcza przede wszystkim swojemu charakterowi, ale też psychicznemu i finansowemu wsparciu najbliższych, przyjaciół, znajomych i anonimowych darczyńców, bo terapia jest bardzo, bardzo droga. Niestety pewnie nie wyleczy, ale pozwala mu żyć i być nadal z nami.

Zbliża się czas dzielenia się naszym "1 procentem". Oczywiście nie zmarnuje się on pewnie, niezależnie gdzie go przekażemy. Możemy jednak w tym roku i kolejnych pomóc Beacie, aby mogła nadal pomagać nam, co robi od lat.

Jeszcze trwają ostatnie licytacje WOŚP, możemy dać Beacie takie nasze osobiste malutkie "światełko" nadziei - również nie czekając na polecenie w zeznaniu podatkowym, bo tu liczy się każdy dzień, im wcześniej zacznie się kompleksową terapię, tym większe są szanse na jej skuteczność.

Ale tak sobie myślę, że jesteśmy wielką rodziną pracowników/urzędników służby cywilnej. Dlatego chciałbym się z tą prośbą zwrócić do wszystkich userów i czytelników forum.

A Beato, jeśli również czytasz nasze forum - pamiętaj, iż jesteśmy z Tobą. Walcz, bo warto, nie zniechęcaj się, nie trać nadziei. :!:
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

Awatar użytkownika
Pinero
Super Gaduła

Postautor: Pinero » piątek 14 sty 2011, 12:20

Mam dylemat... tylu potrzebujących.
Postanowiałam już wcześniej, że 1% podatku wpłacę na hospicjum dla dzieci.
Taką samą kwotę wpłacę także tak "zwyczajnie" dla Beaty i dla Mirka.

to o Mirku.
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /928649067
Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę.

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » niedziela 16 sty 2011, 12:39

Na dyskusję na temat ważnych dylematów poruszonych przez Ramona zapraszam tutaj
bo trochę odbiegła od istoty wątków w grupie "Ogłoszenia" :idea:
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » poniedziałek 13 lut 2012, 21:06

Dzięki Fundacji, może m. in. nam Beata w tamtym roku zdołała sfinansować leczenie. Ale leczyć się musi cały czas, więc w tym roku też mam prośbę
I przy okazji tak ślicznego uśmiechu jak ma Beatka Wam życzę :)

"Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany."

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » wtorek 29 sty 2013, 22:01

I w tym roku ponawiamy prośbę - pomóżmy Beatce
Załączniki
apel_beata_kozlowska_2013.pdf
(211.74 KiB) Pobrany 276 razy

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: aga764 » poniedziałek 12 sty 2015, 20:15

W tym roku dla Beatki

Fundacja Fundację na Rzecz Chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy

KRS 0000055578, cel szczegółowy 1%: Beata Kozłowska

Terry Pratchett

Wróć do „1% PODATKU”