Bogumiła Dmochowska

Możesz komuś pomóc!

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Bogumiła Dmochowska

Postautor: aga764 » niedziela 04 sty 2015, 20:40

Dostałam dzisiaj prośbę od naszego administratora Smoga, którego bardzo bliską osobę dotknęła ciężka choroba.

Nazywam się Bogumiła. W styczniu 2012r. zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi z przerzutami do węzłów chłonnych. Przeszłam dwie operacje, w tym amputacje piersi. Następnie 6 cykli chemii i dwa miesiące radioterapii. Moje leczenie spowodowało wiele skutków ubocznych m.in.: uszkodzenie wątroby, kłopoty z sercem, żołądkiem, a przede wszystkim niedowład lewej ręki i obrzęki prawej, zaburzenia limfatyczne oraz cieśń nadgarstka. Jest to dla mnie trudne, ponieważ ręce były dla mnie „narzędziem” pracy - przed zachorowaniem prowadziłam działalność gospodarczą tworząc i sprzedając biżuterię, malując obrazy. Dziś moje ręce mi na to nie pozwalają. Odmówiono mi renty i zostałam bez własnych środków do życia (...)
Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON (KRS 0000270809) z dopiskiem Dmochowska3368 pomogą mi Państwo w moich codziennych zmaganiach z rakiem i realizacji moich marzeń. Za każdy dar serca, każdy ofiarowany mi grosz z serca dziękuję.

WIĘCEJ

Trudna sytuacja może zdarzyć się każdemu z nas. Przekazanie 1% podatku to nie jest wielkie poświęcenie i nie jest to czynność skomplikowana. Jeśli dotąd nie korzystaliście z możliwości udzielenia komuś pomocy w ten sposób, to mocno zachęcam. Każdy grosz się liczy...
Ostatnio zmieniony niedziela 04 sty 2015, 20:48 przez aga764, łącznie zmieniany 3 razy.

smog
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Bogumiła Dmochowska

Postautor: smog » czwartek 14 kwie 2016, 13:32

Jeżeli jeszcze nie rozliczyliście się z podatku a chcielibyście pomóc w leczeniu to rozliczając PIT wpiszcie:

(Numer KRS: 0000270809) Cel szczegółowy: Dmochowska3368

Dziękuję i pozdrawiam...
<center>Służba Cywilna- Forum Pracowników
</center>

Wróć do „1% PODATKU”