analityczna grupa wsparcia ogólne pogaduchy

dla bardziej i mniej doświadczonych analityków

Moderatorzy: aga764, Lady Zgaga, wjawor

Awatar użytkownika
wjawor
Moderator
Moderator

Postautor: wjawor » poniedziałek 20 kwie 2015, 20:15

Pierwsza moja reakcja jest widoczna parę postów wcześniej. Jednak patrząc co się dzieje wokół, jakie są oczekiwania przełożonych od trenerów, jak widzi możliwości dodatkowego zarobkowania nasz JK - to nie wiem czy raczej nie należą się jednak wyrazy współczucia. :idea:
Inde datae leges, ne fortior omnia posset - Po to zostały dane prawa, aby silniejszy nie mógł wszystkiego

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: :)

Postautor: aga764 » poniedziałek 20 kwie 2015, 20:40

czereśnia pisze:Cieszę się i gratuluje Ago. Może kiedyś będę jak słuchacz u Ciebie :)

Mam nadzieję, że się spotkamy :) W ogóle mam nadzieję, że będę miała okazję poznać różne osoby, które się m. in. "przewijają/ły" przez forum czy czytają/ły je (lub portal). Jeśli ktoś będzie ciekawy to być może się czasem w kuluarach przyznam że ja to ja ;-)

wjawor pisze:Jednak patrząc co się dzieje wokół, jakie są oczekiwania przełożonych od trenerów,

I tak oczekiwania są bardzo wysokie i wobec mnie i wobec mojej komórki, żadna to dla mnie nowość. Różne rzeczy robimy, czasem na granicy tego co niemożliwe i zazwyczaj w bardzo krótkim czasie (terminy...).

wjawor pisze:jak widzi możliwości dodatkowego zarobkowania nasz JK - to nie wiem czy raczej nie należą się jednak wyrazy współczucia. :idea:

Gdyby było bardzo źle, zawsze mogę zrezygnować. Nikt mnie łańcuchem do niczego nie przykuje. Jest to natomiast zawsze szansa na jakąś odmianę i tym samym oddech od codziennego kieratu. Że nie wspomnę o tym, że z pewnością i ja się czegoś od innych nauczę. I nie chcę współczucia, bo wiem co robię i dlaczego to robię.

"Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany."

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: analityczna grupa wsparcia ogólne pogaduchy

Postautor: aga764 » wtorek 12 sty 2016, 23:16

Świetny ARTYKUŁ, polecam wszystkim analitykom i ich przełożonym oraz wszystkim komórkom nadzoru (ile by ich nie było, prawda...)

"Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany."

Terry Pratchett

Awatar użytkownika
aga764
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: analityczna grupa wsparcia ogólne pogaduchy

Postautor: aga764 » poniedziałek 25 sty 2016, 19:15

Wygląda na to, że razem z kolegą będziemy mieli okazję poprowadzić w Krakowie w ośrodku CEZRF w dniach 8-10 lutego szkolenie dla komórek AP/ZR/KP. Temat przewodni: wykorzystywanie hurtowni, głównie - SPR. W tym roku będzie nieco inny podział tematyczny przy szkoleniach z hurtowni, bardziej pod kątem właśnie zakresu komórek organizacyjnych urzędów i izb. Każdy znajdzie coś dla siebie...

Terry Pratchett

Wróć do „ANALIZA I PLANOWANIE”